kalkan pansiyon pension kleo

Akdenizin şirin tatil beldesi KALKAN’da eviniz sıcaklığında ucuz bir tatil geçirmek istiyorsanız KLEO PANSİYON’da kendinizi çok samimi ve dost bir atmosferde, evinizde gibi hissedeceksiniz.

Pansiyonumuz size bütçenize uygun tatil avantajını sunmaktadır. sizlere güzel dostlukların kurulduğu ve sonucunda maddi zorluklar yaşamayacağınız bir tatil fırsatı sağlıyoruz.

PANSİYONUMUZUN KONUMU :

Misafirlerimizin 1 gecelik veya uzun bir konaklama için gelmiş olmaları önemli olmaksızın, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı prensip edinen KLEO PANSİYON, Kaş’a 27, Dalaman Havalimanı’na 130, Antalya Havalimanı’na 214 kilometre uzaklıktadır.

Pansiyonumuz, Kalkan’daki diğer pansiyonlara kıyasla tam merkezde, en güzel yerde olup denize ve Mavi bayraklı halk plajına sadece 50 metre mesafededir. Kalkan’ın eşsiz Begonvil çiçekleri ile çevrili buram buram tarih kokan sokaklarında alışverişinizi yada akşam gezinizi yaptıktan sonra hiçbir vasıtaya gerek kalmadan Pansiyonumuza ulaşabilirsiniz.

Deniz’e yakın konumu sayesinde sabahları Mavi Bayraklı Kalkan Plajının serin, turkuaz renkli sularına kendinizi bırakabilir ve Sabah Sporu sonrası terasımızda muhteşem Kalkan Koyunun manzarası eşliğinde kahvaltınızı yapabilirsiniz.

Transfer Hizmeti: Kalkan’a havayolu vasıtası ile gelmek istediğiniz takdirde müşterilerimizin Havalimanı transferleri ek ücret karşılığında bizim tarafımızdan organize edilir.

Ücretsiz Yol Danışma : Kalkan’a kendi imkanlarınız ile gelirken sizlere telefon ile yol desteği veriyoruz. 24 saat boyunca .0242 844 1633 veya 0532 362 17 16 Nolu telefonlardan bize ulaştığınız takdirde sizlere bulunduğunuz yerden Pansiyonumuza nasıl ulaşacağınızın bilgisini veriyoruz.